logo

logo

Hizmetlerimiz

Hazır-giyim imalatında kullanılan suni deri, kürk, ithal ve yerli, dokuma-örme kumaşlar ve değişik baskı yöntemleriyle hazırlanmış kumaş çeşitleri koleksiyonumuzda mevcuttur.

Hizmetlerimiz gerek yurtiçi tekstil firmalarına, gerekse kumaş ihracatlarımızla devam etmektedir.

İthal stoklu kumaşları ihracat sektöründeki firmalarla buluşturmak, doğru zamanda onlara mallarını teslim etmek ve stok miktarlarını sürekli revize ederek bilgilendirmek önemlidir. Sipariş miktarları arttığında yeni yükleme programlarını planlamak ve yine müşterinin siparişi geçtikten sonraki temin aralıklarında malı teslim etmekte işin diğer önemli kısmıdır.

Bu yüzden ithal malın yerli kumaş alternatiflerini de iç piyasada üretilen kumaşları takip ederek sürekli yeni ar-ge’lerimizi geliştirmek suretiyle müşterilerimize sunarız.

Modaya uygun trendleri takip edip doğru zamanda, doğru renk ve baskıları uygun kumaşlarla buluşturmak işin en önemli kısmıdır.

Bu özellikle oluşturulan koleksiyonumuz, hem iç piyasa hem de ihracat müşterileriyle buluştururken, hizmetlerimizi hızlı ve belirli bir düzende sunmak durumundayız.

İhracatta koleksiyon numunesinin, kartelaları ve sonrasında fiyat ve temin bilgileriyle, siparişin takibinin hızlı yapılması her ne kadar önemliyse üretimde oluşabilecek problemlere pratik ve akılcı çözümler bulmakta bir o kadar yetenek ve tecrübe gerekmektedir. Bu mantıkta iç piyasadaki müşterilerimize de aynı sistemde hareket ederek, koleksiyondaki çeşitliliğimizi daha hızlı servisle sunabiliyoruz. Günümüz şartlarında mağaza ve deponun aynı yerde olması servis kalitesini düşürdüğünden, müşterilerimize ofis ortamında servis vermekteyiz.